SRR1210A-101M
Numer produktu DigiKey
SRR1210A-101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1210A-101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1210A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1210A-101M
Opis
FIXED IND 100UH 2.5A 135 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 135mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1210A-101M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 135mOhm
Prod.
Q przy częst.
16 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)