SPRH1210-101M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SPRH1210-101M |
Opis | FIXED IND 100UH 2.31A 145MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.31 A Maks. 145mOhm 2-SMD Rdzeń bębnowy, wysoki prąd, niska rezystancja dla prądu stałego (DCR) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SPRH1210-101M Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 145mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 1210 |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 3,5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,394" (10,00mm) |