SRP5020C-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRP5020C-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP5020C-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP5020C-100M
Opis
FIXED IND 10UH 2.5A 190 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 190mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 190mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)