SRP5020CC-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRP5020CC-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP5020CC-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP5020CC-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP5020CC-100M
Opis
FIXED IND 10UH 2.5A 199 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 199mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,6A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 199mOhm
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)