SRP4020FA-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRP4020FA-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4020FA-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4020FA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4020FA-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 11A 11.7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 11 A Maks. 11,7mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP4020FA-1R0M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,7mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
56MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,161" (4,10mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,4A