CSEB0420H-1R0M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEB0420H-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEB0420H-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEB0420H-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEB0420H-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 10A 13.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 13,5mOhm 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CSEB0420H-1R0M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
11,7A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13,5mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)