SRP4012TA-4R7M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRP4012TA-4R7M |
Opis | FIXED IND 4.7UH 2A 145 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2 A Maks. 145mOhm 2-SMD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRP4012TA-4R7M Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 145mOhm |
Prod. | Q przy częst. 10 przy 100kHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 35MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 150°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Tolerancja ±20% | Obudowa dostawcy urządzenia 2-SMD |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 2,5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |