CSHB0412-4R7M
Numer produktu DigiKey
4044-CSHB0412-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSHB0412-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSHB0412-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSHB0412-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 3.2A 125 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 125mOhm 2-SMD
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 125mOhm
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,173" x 0,165" (4,40mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)