SRP4012TA-4R7M
Numer produktu DigiKey
SRP4012TA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4012TA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4012TA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4012TA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 2A 145 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2 A Maks. 145mOhm 2-SMD
Modele EDA/CAD
SRP4012TA-4R7M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 145mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)