SRP1265C-8R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1265C-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1265C-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265C-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 13A 15.5 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 13 A Maks. 15,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,5mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,496" (13,50mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
22A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)