SRP1265CC-8R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1265CC-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1265CC-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1265CC-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265CC-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 13A 15.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 13 A Maks. 15,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
22A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,5mOhm
Częstotliwość - rezonansu własnego
11MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)