SRN8040TA-2R2Y
Numer produktu DigiKey
SRN8040TA-2R2YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN8040TA-2R2YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN8040TA-2R2YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN8040TA-2R2Y
Opis
FIXED IND 2.2UH 7.4A 11.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 7.4 A 11,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRN8040TA-2R2Y Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
11,5mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 1MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
57MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,8A