NRS8040T2R0NJGJV
Numer produktu DigiKey
587-3656-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3656-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3656-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS8040T2R0NJGJV
Opis
FIXED IND 2UH 6.3A 11.7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.3 A Maks. 11,7mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NRS8040T2R0NJGJV Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,7mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
8,1A