SRN6045-4R7Y
Numer produktu DigiKey
SRN6045-4R7YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN6045-4R7YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN6045-4R7YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045-4R7Y
Opis
FIXED IND 4.7UH 3A 37.6 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3 A Maks. 37,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN6045-4R7Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 37,6mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
22MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4A