SDCH1V6045-4R7M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCH1V6045-4R7M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCH1V6045-4R7M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCH1V6045-4R7M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCH1V6045-4R7M-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 3.6A 36 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 3.6 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6,7A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)