SRN6028-100M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiyo Yuden
Eaton - Electronics Division
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 78mOhm 2424 (6060 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRN6028-100M
Numer produktu DigiKey
SRN6028-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRN6028-100M
Opis
FIXED IND 10UH 1.9A 78 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRN6028-100M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 78mOhm
Prod.
Q przy częst.
18 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
2424 (6060 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
6028
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A