NRS6028T100MMGKV
Numer produktu DigiKey
587-3634-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3634-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3634-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRS6028T100MMGKV
Opis
FIXED IND 10UH 1.9A 84.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 84,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
NRS6028T100MMGKV Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 84,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A