SRN5040-470M
Numer produktu DigiKey
SRN5040-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN5040-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN5040-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN5040-470M
Opis
FIXED IND 47UH 900MA 324 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 324mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN5040-470M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 324mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A