SD25-470-R
Numer produktu DigiKey
283-4250-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-4250-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-4250-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD25-470-R
Opis
FIXED IND 47UH 919MA 315.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 919 mA 315,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SD25-470-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
592mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
315,6mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)