SRN5040-220M
Numer produktu DigiKey
SRN5040-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN5040-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN5040-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN5040-220M
Opis
FIXED IND 22UH 1.4A 152 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 152mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN5040-220M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 152mOhm
Seria
Q przy częst.
17 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
11MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A