SD25-220-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SD25-220-R |
Opis | FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.34 A 147,8mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SD25-220-R Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 857mA |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 147,8mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,098" (2,50mm) |