SRN5040-220M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRN5040-220M |
Opis | FIXED IND 22UH 1.4A 152 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 152mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SRN5040-220M Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 152mOhm |
Seria | Q przy częst. 17 przy 2,52MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość - rezonansu własnego 11MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 1,6A | Bazowy numer produktu |