SRN5020-150M jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 2 053
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 198mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRN5020-150M
Numer produktu DigiKey
SRN5020-150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRN5020-150M
Opis
FIXED IND 15UH 1.2A 198 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRN5020-150M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 198mOhm
Seria
Q przy częst.
14 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A