SD25-150-R
Numer produktu DigiKey
283-SD25-150-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SD25-150-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SD25-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD25-150-R
Opis
FIXED IND 15UH 1.67A 95.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.67 A 95,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SD25-150-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,08A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
95,6mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)