SRN4026-470M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 1 990
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 494
Arkusz danych
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 594mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRN4026-470M
Numer produktu DigiKey
SRN4026-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN4026-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN4026-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN4026-470M
Opis
FIXED IND 47UH 400MA 594 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRN4026-470M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 594mOhm
Seria
Q przy częst.
19 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
400mA