SDCL1V4030-470M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCL1V4030-470M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCL1V4030-470M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCL1V4030-470M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCL1V4030-470M-R
Opis
FIXED IND 47UH 720MA 575 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 720 mA Maks. 575mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
950mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 575mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)