SF-2923UC80C-2 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 5 710
Arkusz danych
80 A ~ 80 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SF-2923UC80C-2
Numer produktu DigiKey
SF-2923UC80C-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SF-2923UC80C-2
Opis
FUSE BOARD MOUNT 80A 80VDC 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-2923UC80C-2 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
450A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Topnienie I²t
3110.0
Status części
Nieaktualne
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,228" x 0,157" (7,30mm x 5,80mm x 4,00mm) (dł. x szer. x wys.)