1245HC80-RTR
Numer produktu DigiKey
283-1245HC80-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-1245HC80-RTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-1245HC80-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1245HC80-RTR
Opis
FUSE BRD MT 80A 125VAC 72VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 A 125 V ~ 72 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
500AA~, 1kA=
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
1700.0
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
cURus, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,484" x 0,177" x 0,177" (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V