SF-0603S050-2
Numer produktu DigiKey
SF-0603S050-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SF-0603S050-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SF-0603S050-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-0603S050-2
Opis
FUSE BOARD MNT 500MA 50VDC 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA ~ 50 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-0603S050-2 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.009
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" x 0,018" (1,60mm x 0,80mm x 0,45mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.175 Ohms