PWR4413BR020F jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 46
Arkusz danych
20 mOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Promieniowe Wykrywanie prądu, odporność na impulsy Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PWR4413BR020F
Numer produktu DigiKey
PWR4413BR020F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR4413BR020F
Opis
RES 0.02 OHM 1% 1W RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR4413BR020F Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na impulsy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 325°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
0,450" x 0,157" (11,43mm x 4,00mm) (dł. x szer.)