PWR2615WR015JE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Riedon products by Bourns
W magazynie: 480
Arkusz danych
15 mOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2615 J-Lead Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PWR2615WR015JE
Numer produktu DigiKey
PWR2615WR015JE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PWR2615WR015JE
Opis
RES 0.015 OHM 5% 1W 2615
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR2615WR015JE Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2615 J-Lead
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,154" (6,60mm x 3,90mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)