S2-0R015F2
Numer produktu DigiKey
696-S2-0R015F2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
696-S2-0R015F2CT-ND - Taśma cięta (CT)
696-S2-0R015F2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S2-0R015F2
Opis
RES 0.015 OHM 1% 1W 2615
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2615 J-Lead Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
S2-0R015F2 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2615 J-Lead
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,154" (6,60mm x 3,90mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)