PV37Y503A01B00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 227
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 2 558
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 902
50 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV37Y503A01B00
Numer produktu DigiKey
490-2585-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV37Y503A01B00
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Liczba obrotów
12.0
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Nieaktualne
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,252" x 0,157" (6,40mm x 4,00mm)
Tolerancja
±10%