64YR50KLF
Numer produktu DigiKey
987-1612-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
64YR50KLF
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
64YR50KLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
50 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,250" x 0,165" (6,35mm x 4,19mm)
Tolerancja
±10%