PTR902-2015K-A104
PTR902-2015K-A104
PTR902-2015K-A104
Numer produktu DigiKey
PTR902-2015K-A104-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTR902-2015K-A104
Opis
POT 100K OHM 1/40W CARBON LOG
Szczegółowy opis
100k Ohm 2 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Węgiel 0,025W, 1/40W Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,025W, 1/40W
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)