PTR901-2015K-B203
Numer produktu DigiKey
118-PTR901-2015K-B203-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTR901-2015K-B203
Opis
POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Węgiel 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTR901-2015K-B203 Modele
Rezystancja (omy)
20k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)