PTR901-1015F-B203
Numer produktu DigiKey
PTR901-1015F-B203-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTR901-1015F-B203
Opis
POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Węgiel 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
Bourns Inc.
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
20k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±10%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Obrotowe, SPST
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)