PTL60-15R0-103B2
Numer produktu DigiKey
PTL60-15R0-103B2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTL60-15R0-103B2
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,2W, 1/5W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTL60-15R0-103B2 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standardowe, LED
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
60mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,953" x 0,354" x 0,276" (75,00mm x 9,00mm x 7,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 065
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny