PTA6043-2015DPA103
Numer produktu DigiKey
PTA6043-2015DPA103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA6043-2015DPA103
Opis
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 60MM
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Modele EDA/CAD
PTA6043-2015DPA103 Modele
Tolerancja
±20%
Zakres ruchu
60mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,953" x 0,354" x 0,256" (75,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,125W, 1/8W