PTD902-2015F-A103
Numer produktu DigiKey
PTD902-2015F-A103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTD902-2015F-A103
Opis
POT 10K OHM 1/40W CARBON LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,025W, 1/40W Wtyki PC, blokady płytki
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTD902-2015F-A103 Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Producent
Bourns Inc.
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,025W, 1/40W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)