PTA1543-2010CIB103
Numer produktu DigiKey
PTA1543-2010CIB103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA1543-2010CIB103
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 15MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,05W, 1/20W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA1543-2010CIB103 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standard
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
15mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,181" x 0,354" x 0,256" (30,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,05W, 1/20W