SMBJ15CA
Numer produktu DigiKey
SMBJ15CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ15CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ15CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ15CA
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 24,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
24,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V