PDB241-S420K-254A2
Numer produktu DigiKey
PDB241-S420K-254A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB241-S420K-254A2
Opis
POT 250K OHM 1/4W CARBON LOG
Szczegółowy opis
250k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,25W, 1/4W Zacisk lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja (omy)
250k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Gwint tulei
M8 x 0,75
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)