PDB181-GTR01-254B0
Numer produktu DigiKey
118-PDB181-GTR01-254B0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-GTR01-254B0
Opis
POT 250K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
250k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,2W, 1/5W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDB181-GTR01-254B0 Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
250k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Gwint tulei
3/8-32
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)