PDB12-H4301-103BF
Numer produktu DigiKey
PDB12-H4301-103BF-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB12-H4301-103BF
Opis
POT 10K OHM 0.08W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,08W Wtyki PC, blokady płytki
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
10k
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
1,181" (30,00mm)
Moc (W)
0,08W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,504" x 0,488" (12,80mm x 12,40mm)