ERZ-E11A621
Numer produktu DigiKey
P16692-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-E11A621
Opis
VARISTOR 620V 5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
620 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Producent
Panasonic Industry
Prąd - udarowy
5 kA
Seria
Energia
190J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
300 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V