MOV-14D241K
Numer produktu DigiKey
MOV-14D241K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D241K
Opis
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
240 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D241K Modele
Energia
63J
Pojemność przy częstotliwości
830 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
240 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
264 V