MOV-14D220KTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 368
YAGEO
W magazynie: 0
22 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-14D220KTR
Numer produktu DigiKey
MOV-14D220KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D220KTR
Opis
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-14D220KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
5J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
9100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
20 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
22 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
24 V