220KD14-FTB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
22 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
220KD14-FTB
Numer produktu DigiKey
13-220KD14-FTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
220KD14-FTB
Opis
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
26 V
Pojemność przy częstotliwości
9100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Napięcie warystora (min.)
19.5 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
22 V