MOV-10D431K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D431K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D431K
Opis
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
430 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Modele EDA/CAD
MOV-10D431K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
2.5 kA
Energia
65J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
230 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
473 V